Fantasztikusan finomak a hamburgereik!
Fantasztikusan finom volt a hamburger és a krumpli is!
Hamburgert csakis innen rendelünk! Mind a buci, mind pedig a hús valódi ízorgia. A csónakburgonya is fantaszrikus!
Isteni a burger és a csónakburgonya is. A legeslegjobb burger a környéken!
Isteni a burger és a csónakburgonya is. A legeslegjobb burger a környéken!
A Burger kitűnő volt.A szállítási idő nagyon hosszú, pláne ha rossz a futárnak kiadott cím.
Mindig fantasztikusan finom a hamburger!
Töltsd le applikációnkat















Finom volt a hambi meg a puffancs, de a coleslow saláta olyan állott volt, nem friss. Cserébe a fűszeres burgonya isteni volt.