0
Főoldal Állásajánlatok

Állásajánlatok

Aktuális állásajánlataink

A vendéglátóipari szektor meghatározó szállítója munkatársat keres

Értékesítő/Területi képviselő

pozícióba.

Cégcsoportunk jelenleg a magyarországi gasztronómia területén több divízióban is megkerülhetetlen piaci szereplő, a környezetbarát csomagolóanyagoktól az éttermi szoftverek és alkalmazások fejlesztéséig. A „Gastron”, a „Box Again”, valamint a „Falatozz.hu” iparági márkanevek is a csoporthoz tartoznak. Ebbe a dinamikusan fejlődő cégcsoportba keresünk Értékesítő/Területi Képviselő munkatársat.

Feladatok:

- Ügyfélkör bővítése a vendéglátóipari szektorban

- Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség

- Érvényes B kategóriás jogosítvány

- Jó kommunikációs készség

- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

- Modern szemlélet, nyitottság a gasztronómia irányába

Előnyt jelent:

- Környezettudatos szemlélet

- Értékesítői tapasztalat

- A gasztronómiai trendek naprakész ismerete

Amit kínálunk:
- br. 326.000 Ft fix bér, valamit teljesítmény alapú prémium

- Önálló, rugalmas munkaidő beosztás (kizárólag hétköznapi munkavégzés)
- Új, modern munkaeszközök: cégautó, telefon, laptop
- Fiatalos munkakörnyezet
- Stabil munkáltatói háttér

- Változatos, kreatív feladatok

- Teljeskörű betanítás, és ha szükséges a szakirányú továbbképzések biztosítása

- Valódi előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

- Országosan

- Vidéki lakhellyel is végezhető munka

A fényképes önéletrajzokat a karrier@gastron.hu email címre várjuk „Értékesítő/Területi képviselő” tárggyal.