Nagyon finom és meleg volt a pörkölt, ennek örülök. A köret viszont maradt tarhonya, pedig rizi-bizit szerettem volna.
Fantasztikus volt
Ízlett és szép nagy adagot kaptam, szuper kiszolgálás, köszönöm!
Jó meleg volt a rendelt étel, és a minősége is tetszett.
Finom volt.
Finom
Nagyon ízlett az étel, friss, még forró volt. Máskor is rendelni fogok innen. Köszönöm a az elkészítését.
Késve érkezett és lehűlt a pizza.
Töltsd le applikációnkat










Nagyon finom volt a Gombás rizs, örültem neki. o)