A rántott csirkemell nem volt töltött, se sajt, se sonka, aki ezt rendelte nagyon csalódott volt. Meg se volt rendesen sütve.
Sajnos nagyon csalódott vagyok. Az étel ehetetlenül sós volt.
Nagyon nagy meglepetés volt, hogy a rendeléstől számítva fél órán belül megkaptam az ételt. Az étel finom, meleg, ízletes volt, a futár kedves és gyors.
nincs szöveges értékelés
Szeretjük ezt az éttermet, mert az ételeik mindig finomak, az adagokkal jól lehet lakni és a házhozszállítási idő is csak nagyon forgalmas időszakokban haladja meg az egy órát. Igaz, nem túl sok étterem szállít ki a mi településünkre, de néhány azért igen, viszont mi legtöbbször őket választjuk. És nem is csak rendeléskor, hanem olyankor is, amikor egyszer-egyszer szeretnénk elmenni és beülni valahová, mert nagyon hangulatos, kellemes hely, a személyzet pedig kedves. Örülünk, hogy van. )
Elégedettek voltunk, mind a 2 étellel, gyorsan megkaptuk és nagyon bőséges volt
Finom volt a pizza és a leves is!
Finom volt.
Az édes burgonya hideg volt.
Finom ételek, korrekt árak és gyors kiszállítás! Csak ajánlani tudom!
Gyorsan megérkezett a rendelésem, ami nagyon finom volt! A futár kedves volt.
A pizza sajnos hideg volt,túl volt sütve,égett volt a teteje! Élvezhetetlen volt.
Az étel finom volt, de a prémium gyrosos pizzára egy darab zöldség sem került. Bosszantó!
Nekünk kicsit sós volt a pizza.
Nem azt a pizzát kaptam amit megrendeltem
Nem azt kaptuk amit rendeltunk... a kaja is no comment... gyros pitat ne rendeljetek!!!
Minden rendben! Köszi!
Töltsd le applikációnkat























Minden finom volt és köszönjük a figyelmességet!