Köszi gyors volt. A futár perfektó !!!! Az íz mannyifikó !!!!
A tál isteni volt mint mindig, friss, forró! -)
Elégedett voltam!
Kicsit soká hozták ki, de nagyon finom volt minden.
Kifogástalan minőségű ételek, nagy mennyiség, gyors szállítással. Nagyon elégedettek voltunk!
Nagyon gyors szállítás, kiadós és finom étel, megfizethetően! Ennél több nem is kell!
Töltsd le applikációnkat























A szokásosnál kisebb volt az adag, de az íze kitűnő.